Adela a Pico na vás pomaly aj s konzervy vyskočia

Keď som tak v Nedeľu na pol oka sledoval Lets Dance 2 uvedomil som si, že Markíze asi dochádzajú moderátori. Osobne nemám nič proti Adele a Picovi. Ako moderátorské duo sú naozaj geniálna dvojica. Len začínam mať pocit, že za chvíľu na vás vyskočia aj s chladničky. Okrem Elán je Elán snáď moderovali každú veľkú show Markízy. To je na tom Markíza tak biedne, že nevie nájsť aj nejaké nové vtipné a neopozerané tváre, a všade dáva Pica s Adelou ? Viem sú overená kvalita. Ale aj tak trocha zmeny by neuškodilo. Ba naopak mám pocit, že by to Markíze prospelo.

5 názorov na “Adela a Pico na vás pomaly aj s konzervy vyskočia

 1. Suro to myslíš vážne ,že tí dvaja idú po chlapcoch, alebo vymýšľaš.Lebo ja nemám rád dotieravých buzíkov, som dosť agresívny.

 2. A koľko rokov bola Iveta Malachovská na obrazovke.Približne od r.1988 kedy uvádzala Lastovičku.A nikto nemôže povedať,že ju už neuvidíme.Výrečná Adela sa určite v tejto brandži nestratí.

 3. Ziadna slava netrva vecne, ani ta ich, myslim ze ju mozu bez problemov vyuzivat dokial nepominie
  srandovne je asi tolko, ze vsetci traja (Bruno, Adela a Pyco) maju spolocne to, ze idu po chlapoch, neviem na kolko je to pravda, ale kazdopadne to je smiesne

 4. Braňo, Adela a Pyco sú na obrazovkách stále preto, lebo sú dobrí. Robia Markíze slušné čísla, sú vtipní, skúsení a to je všetko, čo televízia potrebuje. Nové tváre pribúdajú, napríklad markizácku reláciu moderuje Vilo Csontos, avšak úprimne… zdá sa ti lepší ako Pyco? 🙂

  A mimochodom… s kým, s čím a z koho, z čoho ;-).

 5. áno, tiež mám niekedy ten pocit… 😀 ,,všade samá Adela ! “
  mám ich rada,no tiež si myslím, že zmena by nezaškodila… ostáva len nájsť správny typ…
  a verím tomu, že sa skôr či neskôr objaví 🙂

Nie je možné pridávať komentáre.