76 LEDková baterka od BrandoWorkshop

V týchto dňoch som dostal od mojich priateľov z BrandoWorkshop celkom zaujímavú a hlavne praktickú vec. Jedná sa o 76 LEDkovú baterku. Nuž a mi sa na túto baterku teraz pozrieme bližšie.

DVC00757

Balenie baterky ma trocha prekvapilo. Očakával som nejakú aspoň jednoduchú krabicu, avšak baterka prišla zabalená iba v bublinkovom igelite. Takže balenie na mňa v tomto prípade príliš veľký dojem nespravilo. Ok balenie som prežil poďme sa však pozrieť na to najdôležitejšie, a to je samotná baterka.

DVC00759 DVC00760

Baterka ako taká je spracovaná veľmi solídne a elegantne. Celkom sa mi páči štýlový chrómový dizajn . A čo je dôležité tak sa veľmi príjemne drží v ruke. Celkom ma prekvapilo riešenie napájania baterky. Očakával som jednu 9v batériu. Avšak výrobca na to išiel trochu inak. V baterke sa nachádza akýsi zásobník. Ten vyberiete, doň vložíte štyri AA batérie a to celé vložíte do baterky. Celkom elegantne vyriešené čo poviete.

DVC00761 DVC00764

A čo svietivosť ? Nuž svietivosť tejto baterky je veľmi dobrá. Ono 76 LEdiek je 76LEdiek. Pri rpvom testovaní som si baterku pustil tak šikovne, že my všetkých 76 LED diód zasvietilo rovno medzi oči. A poviem vám , že som to chvíľu predýchával. Inak viac než slová povedia o svietivosti tejto baterky priložené fotografie a video. Ale tu musím baterku naozaj pochváliť. Svietivosť je fakt na výbornú

 

 

Takže čo dodať na záver tejto krátkej recenzie? Nuž snáď len to, že 76 Ledková baterka je skutočne veľmi vydareným výrobkom. A hlavne veľmi praktickým. Dizajnovo je to veľmi dobre spracovaná baterka, a tak isto aj čo sa týka funkčnosti, tak jej skutočne nemám čo vytknúť. Takže moje hodnotenie je 5/5 a Istá kúpa k tomu.

SKORE 5/5 + ISTÁ KÚPA

CENA 23 Dolárov/575 Skk

PRODUKT LINK

5 názorov na “76 LEDková baterka od BrandoWorkshop

 1. Hmmm, asi ste tu vsetci na hlavu padnuty, presne takuto a podobne predavaju cinania po bratislave za cca 150,- Sk, aspon ja osobne som si ju kupil za 150,- Sk a aj to sa mi zda vela. Len by som uviedol na pravu mieru udaje, dosvieti tak ledva 30m, 800/500m (tolko dosvieti dialkove svetlo na aute) je mozno tak vzdialenost odkial ju je vidiet a ked puzivam kvalitne baterky tak vydrzia tak 30 min, inac cca 20 min. Moje odporucanie, minte o 500 sk viacej na znackovu baterku a vydrzi Vam, tato vam dlho nevydrzi a neoplati sa ani za tie peniaze

 2. Led maju slabsiu svietivost ako krypton, xenon alebo halogen, ale zase maju velmy dlhu zivotnost, a podstatne nizsiu spotrebu energie

  pekne je to u rovnakej baterky napr. od ansmanu
  „Metal D / Metal D Led“
  halogen / novsi led
  vydrz v hodinach: 3 / 12+
  dosah svetelneho luca: 800m/500m
  svetelnost: 13500/4000 (cd)

  u inej mensej je ten rozdiel brutalnejsi
  „S2 Xenon / S2 Luxeon (Luxeon = LED) “
  vydrz v hodinach: 1,5 / 12+
  dosah svetelneho luca: 220m/30m
  svetelnost: 3000/500 (cd)

  • ano a paradna je aj od Texcusu vola sa LED Luxeon Rebel Light ma svietivost na viac ako 600m. Cena trošku vyššia ale oplatí sa, ma ju moj svagor co je policajt uz niekolko mesiacov, pouivaju v praci a kupili si ju aj jeho kolegovia lebo je to fakt kvalitka.

 3. V com je LEDova baterka lepsia/ina ako normalna baterka? Ide o styl alebo to ma naozaj lepsiu svietivost?

Nie je možné pridávať komentáre.