6 tipov na Vianočný darček od geeeka

Tak priatelia, Vianoce sa nezadržateľne blížia, a nákupná horúčka  dosahuje pomaly ale isto svoj vrchol.

A tak som sa rozhodol, dať pár tipov na darčeky pre rpavoverného geeeka a sviatočného gamera.

Tento rok nebudem menovať žiadne notebooky, a nebodaj ani iMac, ale dáme skôr také menšie, avšak tiež veľmi užitočné vecičky.

Tip číslo 1 iPhone 

Tak tak, pravoverného Applistu nepoteší nič iné, ako najnovší model iPhone, a to iPhone 6s, či 6s Plus s technológiou 3D Touch.

14319-9782-150918-Fish-l

 

Tip číslo 2 Apple Watch 

K iPhonu patria aj nejaké tie hodinky, a keďže sme v digitálnej dobe, nemôžem v tipoch opomenúť ani Apple Watch, ktoré parádne iPhone dopĺňajú

apple_watch_packaging

Tip číslo 3 Huawei Watch

Keď už sme pri tých hodinkách, nesmieme zabudnúť samozrejme ani na Huawei Watch. Huawei sa tento rok veru hecol, a vyrobil luxusné smart hodinky, za ktoré sa veru  netreba hanbiť.

HuaweiWatch2-640x359

Tip číslo 4 Steam Link a Steam Controller 

Toto je skôr taký dvoj tip. Prvá vec je malá krabička, ktorá streamuje vaše Steam hry z vášho PC na vašu TV v obývačke, a to s minimom lagov, Steam Controller je zase momentálne asi najkofigurovateľnejší gamepad, aký si môžete želať, a kompletne vie nahradiť klávesnicu a myš.

Screen Shot 2015-11-24 at 14.28.32

steam_link_3

Tip číslo 5 Fallout 4 

Ak je váš partner milovníkom hier a dupľom série Fallout, určite ho poteší najnovší prírastok Fallout 4, a obzvlášť jeho Pip-Boy edícia, ktorá je pre pravoverného Fallout fandu priam povinnosť.

Fallout4_PIPBoy_Edition_Content11

Tip číslo 6 Call of Duty Black Ops III 

Aj posledný tip je herná novinka, a  to konkrétne Call of Duty Black Ops III, ktoré ma baví dokonca viac ako StarWars Battlefront, a to je naozaj čo povedať.

call-of-duty-black-ops-3

Tak priatelia toto bolo niekoľko tipov na darčeky pod stromček, ktoré potešia každého pravoverného geeka a sviatočného hráča. Dúfam, že ste si vybrali, a ak nie hoďte do komento váš zoznam, či už tu pod postom, alebo na Facebooku.