365dní 123 Videorecenzia púzdro Logitech Hinge pre iPad mini

V dnešnom videu z cyklu 365 dní si predstavíme celkom zaujímavé púzdro pre iPad mini s produkcie spoločnosti Logitech, nazvané Logitech Hinge.

Poviete si, čo už môže byť na púzdre pre ipad zaujímavé. Lenže nebol by to Logitech, keby voľačo nevymyslel aj v tejto oblasti.

 Dizajn a funkcie

Dizajnovo sa jedná o veľmi pekne spracované púzdro. Konkrétne to moje je prevedené v elegantnej hnedej farbe. Povrch púzdra je látkový, avšak veľmi príjemný na držanie v ruka a na dotyk.


iPad zacvaknete klasicky do plastovej kolísky, v ktorej sú otvory pre všetky konektory a tlačidlá, ktoré potrebujete mať na dosah pri práci s vašim iPad mini. Pýtate sa čo je teda tou zvláštnosťou, že si púzdro zasluhuje samostatnú recenziu?

Zvláštnosťou púzdra Logitech Hinge, ako už napovedá slovo hinge v názve, je miniatúrny pánt o veľkosti ihly. Tento miniatúrny pánt, ktorý ani poriadne nevidno umožňuje, že si púzdro Logitech Hinge môžete nakloniť do ľubovolného uhla tak,a ko to ukazujem vo videu.

Získate tak napríklad náklon, ktorý je veľmi pohodlný na písanie textov, alebo uhol pri ktorom si pohodlne pozriete s postele nejaký film, či obľúbené videá na YouTube.

Záver

Ak hľadáte klasické púzdro pre iPad mini, nepotrebujete externú klávesnicu ale chcete predsa len trocha komfortu naviac, myslím, že Logitech Hinge je to pravé orechové. Osobne som mal už viac púzdier pre iPad mini avšak toto mi sadlo zatiaľ asi najviac.