365dní 120 Videorecenzia wireless reproduktor Logitech x100

V dnešnej video recenzii v rámci cyklu 365dní sa pozrieme na jeden celkom zaujíamvý reproduktor s produkcie spoločnosti Logitech.

Reproduktor sa nazýva Logitech x100 a jedná sa o naozaj celkom zaujímavo spracované zariadenie.

 Dizajn

Dizajn reproduktoru Logitech x100 je naozaj veľmi jednoduchý avšak pritom  elegantný a praktický. Logiteh sa rozhodol že reproduktor x100 bude v tvare kruhu, čo umožnilo praktické rozloženie ovládacích prvkov.

V jednej časti kruhu sú zhromaždené ovládacie prvky ako vypínanie  reproduktoru, aktivácia Bluetooth.

V ďaľšej časti reproduktoru potom nájdeme  3.5 jack na priame prepojenie notebooku alebo mobilu v prípade ak nechcete používať Bluetooth a samozrejme tu nájdete aj micrUSB slot na nabíjnie tohto reproduktoru. Vrchnú časť zariadenie tovrí potom samotný reproduktor.

Ako malý bonus je tu aj malé pútko ktoré slúži na zavesenie reproduktoru,, či už  niekde v stane v aute alebo na  chate.

 A ako to hrá?

Nuž po pravde musím povedať, že som bol pri pohlľade na toto malé zariadenie celkom skeptický, čo sa týka kvality zvuku. Avšak po jeho zapnutí ma čakalo veľmi príjemné prekvapenie.

Jasné nie je to žiaden stereo high-end. Avšak aj tak podáva tento reproduktor veľmi dobrý hudobný výkon, čo sa týka podania výšok alebo basov. Sám seba som sa pýtal ako toto sakra Logitech dokázal.

Záver

Ak teda hľadáte dáky reproduktor na cesty, a nehodláte pritom vysoliť veľké prachy, myslím, že Logitech x100 je celkom dobrým riešením. V cene zhruba  40 Eur dostávate  zariadenie, ktoré prekvapí jednak príjemným dizajnom, ale aj kvalitným podaním zvku